Casa De Praia
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa De Praia Guarujá akár 4 vendéget is képes fogadni, és kiemelt elhelyezkedéssel büszkélkedhet, olyan ikonikus kulturális látványosságoktól, mint a Gőzös vasúti pavilon, 6 km-re.
A Guarujái Golfklub 3 km-re, az Aquário Guarujá pedig 2 km-re fekszik a nyaralótól. A családos vendégek élvezni fogják a hozzávetőlegesen egy 10 perces vezetésre található Acqua Mundo Akvárium közelségét.
A Casa De Praia fürdőszobái zuhanyzót is magukba foglalnak. A fürdőszobai kényelmi felszereltség részét képezik a törölközők.
A vendégek élvezhetik egy teljesen felszerelt konyha kényelmét az önellátáshoz, mely a hűtővel és konyhai edényekkel van felszerelve. Az Alianca csak 13 percnyi sétára található. A legközelebbi vasútállomás a Pref Saladino, mely 50 km-re.
- Helyi látnivalók
- Enseada Beach2,1 km
- Repülőterek
- Congonhas95 km
- Vasútállomások
- Maua43 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa De Praia biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa De Praia Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa De Praia befogadóképessége?
A Casa De Praia akár 4 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa De Praia kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa De Praia hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Guarujá nevezetességei közé tartozik a Morro da Campina parti kilátóhely és a Guarujái Golfklub, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül az Aquário Guarujá (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.